Yazın ana rengi olan moda oyunları – FOTOĞRAFLAR

Gelişim

Kireç yeşili çok bağımsız bir renktir. Sarı ve yeşilin birleşimi olan bu rengi başkalarıyla kombinlemek o kadar kolay değil. Bu nedenle, yeşil kıyafetler satın almak durumdan çıkmanın en kolay yolu olacaktır.

Yeşilin bu tonu yazın ana renklerinden biridir.

Yeşil bir sundress aldıysanız, aksesuarlar uygun veya çelişkili olabilir. Böyle bir kıyafet turuncu, sarı veya beyaz çanta ve ayakkabılarla harika görünecek.

Klasik tarzın hayranlarına parlak pantolon takımları sunulmaktadır. Ceketi beyaz bir tişört veya beyaz bir elbise üzerine de giyebilirsiniz.

Yeşil bluzlar ve gömlekler hem kot pantolon hem de klasik pantolonlarla harika görünecek. Etek ve pantolonların gri tonlarına özellikle dikkat etmenizi öneririz: bu renk yeşil için daha uygundur.

Ek olarak, görüntünün ana vurgusu daha parlak bir kireç tonu olabilir. En basit seçenek: parlak bir ceket ile nötr renklerde bir gömlek ve kot şort tamamlayın. Bu kıyafetle her yere gidebilirsiniz: ofisten arkadaşlarla yürüyüşe veya yaz partisine.

Aksesuar veya ayakkabı yardımı ile daha çekici bir takım oluşturabilirsiniz. Hem klasik renklerde hem de parlak tonlarda ideal görünecek. Örneğin, mor veya mavi ile …

//publika.az

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle