Vanga’nın 2022 kehaneti gerçek oldu – FOTOĞRAF

İlginç

1996 yılındaki ölümüne rağmen o dönem açıklamaları ve öngörüleri tartışma konusu olan “Balkanların Nostradamus’u” lakaplı Bulgar Vanga hâlâ gündemde.

“Haber Global” 2022 iddialarını açıkladı.

Hint Okyanusu ülkelerinde deprem, tsunami ve sel olacağını iddia eden kahin Vanga’nın bu tahmini bu yıl gerçekleşti. Açıklamalarını değerlendiren uzmanlar, son aylarda birçok Asya ülkesinde sellerin meydana geldiğini söyledi.

Kahinin bir başka tahmini de içme suyu kriziydi. Nitekim bu tahmin birçok ülkede gerçek oldu – kuraklık, küresel ısınma, İspanya ve İtalya gibi Avrupa ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri bir su kriziyle karşı karşıya ve Thames Nehri’nin kaynağı ilk kez kurudu. İngiliz tarihi.

Vanga ayrıca 2022’de yeni bir virüs öngördü. Uzun süredir sonsuz buzullarda saklı olan bir hastalığın uyanacağını, iklim değişikliği nedeniyle eriyen buzların altından çıkıp dünyayı kaplayacağını söyledi.

Bu yıl Sibirya’da ölümcül bir virüs keşfedildiğini ve buzullar arasında ölümcül bir virüse rastlandığını belirtmek gerekir. Sibirya’da araştırma yapan bilim insanları, pandoravirüsün yaklaşık 48.500 yıl öncesine ait olduğunu söylüyor. Yalnızca tek hücreli organizmaları enfekte eden ve şu anda insanlar için hiçbir tehdit oluşturmadığı düşünülen bir virüse “zombi virüsü” denir. Ayrıca Tibet buzullarında bilinmeyen 28 virüs bulundu.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle