Spor dünyasındaki romantik çiftler – FOTOĞRAFLAR

Spor

Profesyonel bir sporcunun hayatı, antrenmanlardan ve ardışık yarışmalardan oluşur. Bu kadar yoğun bir programda romantizme zaman ayırmak kolay değil. Yine de birçok sporcu, kariyerlerinde olduğu kadar kişisel yaşamlarında da başarılı olmuş ve uzun ve mutlu bir aile hayatı kurabilmiştir.

Bugunbildim.com, spor dünyasının ünlü ve örnek çiftlerini sunar:

Gerard Pique (futbolcu) ve Shakira (şarkıcı)

No description available.
Barcelona’nın en iyi savunmacılarından biri olan Pique, sadece meslektaşları tarafından değil, dünyanın dört bir yanındaki erkekler tarafından da kıskanılıyor. Çünkü dünyaca ünlü ve herkesin favorisi Shakira eşidir.

Çift, 2010 Dünya Kupası’nın resmi şarkısı “Waka Waka”nın (This Time for Africa) müzik videosunun çekimleri sırasında bir araya geldi. 2011 yılında aşkları medyada duyuruldu. 2013’te Milan ve 2015’te Sasha adında iki oğulları oldu.

Robert ve Anna Lewandowski

No description available.

Polonya milli takımının ve “Bavyera”nın forvet oyuncusu Robert Lewandowski’nin karısı sıradan bir insan değil. Anna Lewandowski profesyonel bir karatekadır. Ulusal ve uluslararası birçok yarışma kazandı. Topluma sıklıkla katılan çift, medyadan da kaçmıyor.

David ve Victoria Beckham

No description available.

Beckham’lar spor dünyasının sadece en güzel ve şıkları değil, aynı zamanda örnek bir çift. 20 yılı aşkın süredir birlikte olan çiftin 4 çocuğu bulunuyor.

Spice Girls’ün solisti Victoria, oyuncuyla Manchester United maçlarından birinde tanıştı. Maçtan sonra Victoria, David’e stantların altında tanıştığı, arkasında telefon numarası olan bir bilet verir. Efsane futbolcu hala o bileti elinde tutuyor.

Anna Kournikova ve Enrique Iglesias

No description available.

Eski raket ustası Anna Kournikova, birçok hayran ve ünlü müzisyenin kalbinin yanı sıra kupalar da kazandı. Anna, “Escape” filminin çekimleri sırasında dünyaca ünlü şarkıcı Enrique Iglesias ile tanıştı. Çiftin zaten 4 çocuğu var.

Conor McGregor ve Di Devlin

No description available.

Karışık dövüş sanatları dövüşçüsü Conor McGregor Di Devlin ile evlidir. Conor’un şu anki popülaritesi olmasa bile sevdiği adamı desteklemek ve desteklemek için oradaydı. Çiftin şu anda iki çocuğu var.

// Fanat.az

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle