Reddedilmeyi kabul etmeyen 7 BURÇ

Astroloji

Herkesin aşk ilişkilerinden beklentileri farklıdır. Ancak reddedilme söz konusu olduğunda, bazı insanlar çıldırabilir. Yani, bu insanlar kesinlikle reddedilmeyi sindiremezler. Astrolojide reddedilmeyi kabul etmeyen bazı burçlar da vardır.

Bu 7 takımyıldızı sunuyoruz:

Yengec

Kanserler hassas ve duygusaldır. Bu burcun temsilcileri reddedildiklerinde çok incinirler ve duygularını kontrol edemezler. İçinde bulundukları durumdan çıkmakta zorlanırlar. İlişkilerini yeniden canlandırmaları uzun zaman alır.

Akrep

Akrepler tutkulu ve yoğun insanlardır. Yaptıkları her şeyi tutkuyla yaparlar. Tabii buna ilişkiler de dahil. Ama verdikleri değeri görmek istiyorlar. Bu nedenle reddedildiklerinde duygularına hakim olamazlar ve bunun acısı uzun sürer.

Balıklar

Balıklar çok hassas ve sezgisel insanlardır. Değer verdikleri insanlarla derin duygusal bağlarla bağ kurarlar. Eğer balıktan vazgeçilirse bu onlar için yıkıcı bir durumdur. Yani bu dönemde sanki bir parçasını kaybetmiş gibi hissederler ve duyguları tamamen tükenmiştir.

Aslan

Aslanlar aşırı özgüvenli insanlardır. Ancak reddedilmeye karşı oldukça hassastırlar. Onaylanmaya ve ilgiye güçlü bir ihtiyaçları vardır. Reddedilme ile karşı karşıya kaldıklarında, bu onların güvenini sarsabilir. Şu anda aslanlar bunu değerlerine yönelik kişisel bir saldırı olarak algılıyor.

Koç

Koç, güçlü ve hırslı insanlardır. Ancak herhangi bir olaya hızlı ve gergin tepki verirler. Reddedildiklerinde, bunu bir yüzleşmeye dönüştürürler. Kendilerini kanıtlamaya ve onları reddeden kişiye saldırmaya çalışırlar.

Boğa burcu

Boğa güvenilir ve sabırlı insanlardır. Ancak inatçı ve sahiplenicidirler. Terk edildiklerinde tüm dikkatlerini kendilerini reddeden kişiye odaklarlar. Ne kadar akılsızca olursa olsun, onları geri kazanmaya veya ilişkileri yeniden canlandırmaya çalışırlar.

ikizler

İkizler sosyal ve ilginç bireylerdir. Fakat aynı zamanda kararsız bir karaktere sahiptirler. Terk edildiklerinde tamamen dikkatleri dağılır. Bilinen durumu anlamakta zorlanırlar ve bunu çevrelerindeki insanlara karşı hissederler.

Unutulmamalıdır ki Başak, Yay, Kova, Oğlak ve Terazi diğerlerinden farklı olarak ayrılığı ve terk edilmeyi normal kabul ederler ve kısa sürede hayatlarına dönebilirler.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle