Nişana davet edip evlendiler

İlginç

ABD, New York City’den samimi bir çift, düğün hazırlıklarının stresinden kurtulmaya karar vererek bir nişan partisinde evlenerek misafirleri şaşırttı.

28 yaşındaki Victoria ve erkek arkadaşı George Curtis, Ocak 2020’de çıkmaya başladı. Şubat 2022’de aşıklar kayak yapmaya gitti. Orada George, kız arkadaşının önünde dizlerinin üzerine çöktü ve ona evlenme teklif etti.

Büyük çaplı bir düğün düzenlemek istemeyen ve gizlice kaçmayı planlayan çift, yine de ailenin sevincini kendileriyle paylaşmasını istiyordu. Bu nedenle aşıklar, sadece en yakın akraba ve arkadaşlarının hazır bulunacağı nişan töreninde evlenme kararı aldı.

Victoria’nın annesi Joan, çift daha düğün olacağını anlamadan kutlamanın planlanmasına yardım etti. Victoria, “Sadece iki arkadaşım ve George’un bir arkadaşı bunu yapacağımızı biliyordu. Herkes şoktaydı ve ailem ağlıyordu” dedi.

45 misafirini otelde toplayan çift, ardından artık nikahlarına şahitlik edeceklerini söyledi. Ancak 15 dakika sonra gelin ve damat düğün kıyafetlerini değiştirip evlendiler.

Yeni evliler, günün tam da istedikleri gibi geçtiğini vurguladı. Ayrıca çift, düğün planlamasının gereksiz stresinden kurtulmayı başardı.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle