Koreli kadınların gençliğinin 4 sırrı

İlginç

Koreli kadınlara bakıldığında gerçek yaşlarını tahmin etmek zor. Bu insanlar her zaman yaşlarından daha genç görünürler. Birçok insan bunun genetikle ilgili olduğunu düşünüyor, ama öyle değil. Gerçek sebep, Asyalı kadınların ciltlerine ciddiyetle bakmalarıdır. Harika sonuçlar elde etmek için tonlarca pahalı kozmetik satın almanıza gerek yok. Bu nedenle Koreli kadınların birkaç basit alışkanlığını tekrarlamak yeterlidir.

Okuyucuları Koreli bayanların güzellik sırlarıyla tanıştırıyoruz.

duştan 10 saniye sonra

Koreli kadınlar sıcak bir duş aldıktan sonra 10 saniye içinde yüzlerine toner sürmeye çalışıyorlar. Sıcak bir duş altında uzun süre kalırsanız ve daha fazla zaman geçerse, yüz derisi daha fazla susuz kalır.

yüzüne masaj yap

Doğal taştan yapılmış bir yüz silindiriniz varsa, yüzünüze masaj yapın, yoksa parmaklarınızla yapabilirsiniz. Bu prosedür kan dolaşımını iyileştirir, cilt tonunu yükseltir, renk düzensizliğini giderir, sıkı ve parlak hale getirir. Koreli kadınlar bu güzellik ritüelini her gün gerçekleştirirler.

Kağıt maskeler kullanın

Koreli kadınlar kağıt maskeleri severler – bu sevgiyi tüm dünyaya yaymışlardır. Bu güzellik ürünü, cildinize her yerde, hatta spor salonunda bile bakmanızı sağlar. Kore’de tüm kadınlar spor yaptıktan sonra buhar odasına gidiyor ve sıcak havanın etkisiyle gözenekler genişlediği için kağıt maske takıyor. Bu, cildin mümkün olduğunca çok sayıda faydalı maddeyi emmesini sağlar.

Islak havlu

Odadaki hava kuru ise, nemlendirilmelidir. Mağazaya koşup özel bir nemlendirici satın almaya gerek yoktur. Koreli kadın örneğini takip etmek daha iyidir – bir havluyu ıslatın ve yatağın yanına asın.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle