Kadınlar hakkında kendilerinin sessiz kaldıkları 11 gerçek

İlginç

Kadın sezgisi mevcuttur. Patronun sekreterinin nasıl olduğuyla ilgili sorusunu yanıtlamadan önce neden bir an için tereddüt ettiğinizi gerçekten hissediyor. Sadece bir kurtuluş var – yalan söyleme.

Her kız, eski erkek arkadaşlarının bir gün ona geri döneceklerini umduğundan emindir. Ve bu mutlu anı sadakatle bekliyorlar. Bir kız konuşmaya “Sen gerçekten iyi bir adamsın…” diye başlarsa eşyalarını toplayabilirsin.

Kız “rakun” a “bebek” veya “tavşan” dan daha istekli cevap verecektir. Takma ad ne kadar abartılı olursa, başka bir kadına atıfta bulunma olasılığınız o kadar az olur. Anneni sevmiyor.

Tatili onunla geçirmeyi çok isterdi ve neden ailesine olan sevgisini paylaşmadığınızı anlayamıyor.

En sevdiğiniz futbolcunun ismiyle ilgileniyorsa, spora karşı aniden bir ilgi duymaz. Temel olarak, postanızın şifresini tahmin etmeye çalışır.

Bir ilişkinin başlangıcında, her zaman arkadaşları ve meslektaşları ile biraz flört eder. Bu yüzden size, “Bu iyi bir kopya, onu almalısınız!” demek için sebepleri var.
Daha

İlk görüşmede, para eksikliğini veya yetersiz tıraşı affetmeye hazırdır. Ama can sıkıntısı ve hayal gücü eksikliğiniz değil.

Bir kadın ilk buluşmada hoşlandığı bir erkekle cinsel ilişkiye girmekte yanlış bir şey görmez. Ama yine de olmayacak.

Kızlar unutulmaz tarihleri ​​takdir eder. En çok hatırladıklarınız elbette unuttuklarınızdır.

Seni her zaman takdir ediyor. Ve bir gün onun erkeklik kavramlarından saparsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Muhbirlerimizden biri, onu eve götürdüğünde bu adamla yatmayacağını anladığını söylüyor. Bayan, “Sürüş güç ve kontrolle ilgilidir”, duygularını paylaşıyor. “Ve bir şekilde arabayı sürdü.”

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle