“Kadın yönetmenlerle çalışmaktan keyif alıyorum”

Sinema

Amerikalı aktris Jennifer Lawrence, kadın yönetmenleri sevdiğini itiraf etti ve erkekleri sette duygusal olmakla suçladı.

Oyuncuya göre kadınların yaptığı filmlerin sette zehirli bir havası yok. Lawrence, erkek yönetmenlerin sette sinirli ve sinirli olma eğiliminde olduklarını kaydetti.

“Kadınların çok duygusal oldukları için (yönetmen olarak) bu rolü üstlenmemeleri gerektiğini söylemek bana komik geliyor. Bakın, (yönetmen) Bryan Singer ile çalıştım. Duygusal erkekler gördüm. Ben ‘ Sette histerik olduklarını gördüm” dedi aktris.

Lawrence ayrıca kadın yönetmenlerle çalışma deneyiminden de bahsetti. “Kadınların yönettiği filmlerde çalışmak ilginçti. Bir zamanlar bir kadın yönetmenimiz vardı (Layla Neugebauer). Programa bağlı kalmak önemliydi. Ama (bu konuda) büyük tartışmalarımız olmadı. aktörün kişisel işleri vardı ve erken ayrılmak istedi, ‘Oh! Hepimiz yakında gitmek istiyoruz!” “Tamam. Sanatçı, “(Bu durumda) ne diyebiliriz? İtiraz etmedik, birbirimizi dinledik. Zehirli bir ortam olmadan çalışmak ve ona ara vermek harikaydı” dedi.

Lawrence, “(Neugebauer) (kariyerimdeki) üçüncü kadın yönetmen. Onlar (kadınlar) birlikte çalıştığım en sakin insanlar, en iyi karar vericiler. Kadın yönetmenlerle çalışmaktan gerçekten keyif alıyorum,” diye bitirdi Lawrence.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle