Evlendiği adam görün kim çıktı-eski sevgilisinin….

İlginç

ABD’nin Ohio eyaletinde 27 yaşındaki bir kız, okulda tanıştığı çocuğun babasıyla evlendi ve pişman olmadı.

Sidney Dean müstakbel kocası Paul ile altıncı sınıfta tanıştı ve oğluyla tanıştı. Gençliğinin romantizmi sona erdiğinde, Sidney eski kız arkadaşının ailesiyle iletişim kurmaya devam etti ve babasıyla çok zaman geçirdi.

İlk başta, Sidney ve Paul arasındaki ilişki arkadaşçaydı, ancak kız 16 yaşına geldiğinde romantik bir ilişkiye dönüştü. Çift 2016 yılında evlendi ve Sidney eski erkek arkadaşının üvey annesi oldu.

Amerikalı, gerçek aşka giden yolda pek çok iniş ve çıkışlar olduğunu kabul ediyor. Çiftin ilişkisine karşı çıkan akraba ve arkadaşlarla ilişkiler özellikle zordu. Ancak bir süre sonra Sidney’nin ailesi onun seçimiyle uzlaşmak zorunda kaldı ve Sidney annesi Paul ile uzlaşmayı başardı.

Adamın çocukları genç sevgilisini hemen kabul etmese de, kazadan sonra her şey değişti ve aile üyeleri onun etrafına toplandı. Sidney sevgilisinin çocuklarını destekledi ve onlar da ona yardım etti.

Amerikalı, Paul’ün hayal edebileceğiniz en iyi koca olduğunu belirterek, “İnsanların, farklı yaşlardaki çiftlerin birbirlerini gerçekten sevebileceklerini ve ilgilenebileceklerini anlamalarını istiyorum” dedi.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle