Erkeklerin en çekici özellikleri – BURÇ LİSTESİ

Astroloji

Bazen insanlar görünümlerinde değişiklik yapmak için yola çıkarlar. Ama bizi karşı cins için çekici kılacak bazı doğuştan gelen özelliklerimiz var.

Erkeklerin çekici özellikleri de burçlara göre farklılık göstermektedir.

Zodyak erkeklerinin en çekici özelliklerini sunuyoruz:

Koç

Koç erkeksi bir tavır sergiler, kimisi bundan nefret eder, kimisi sever. Bazı kadınların “masaya yumruk atan”, onu koruyan ve her zaman kıskanan erkeklere sempatisi vardır ve Koç erkekleri bu niteliklerin taşıyıcısıdır. Kadınlar koçun atletizmini ve sert karakterini çekici buluyor.

Boğa 

Boğa eğlencelidir. Kaçakçı eve gitmez, her şeyi sevgilisi istediği için yapmaz. Ayrıca iş ve aile hayatı arasında ciddi bir çizgi çizmede iyidirler. Hayatını zevkle kurmak istiyor ve çok yetenekli. Kadınlar için hem zevkli hem de yetenekli Boğa çok çekici görünüyor.

İkizler

İkizler sohbeti ilginç ve sempatik bakışlarla dinlerse şovunu yapar, herkes ona hayran kalır ve tüm sempatiyi toplamayı başarır. Bunu herhangi bir konuyu en etkili şekilde sunarak, herkesin ağzına bir parmak bal koyarak yaparlar. Herkesi etkileme yeteneği ikizlerin en çekici özelliğidir!

Yengeç

Kısa süreli ilişkilerden, erkeklerin kabalığından, ilişkilerde ilgisizlikten bıkmış kadınlar için kanser vazgeçilmezdir. Bu burcun erkekleri özellikle yeni boşanmış kadınlar için çok çekicidir. Kadınların ilgisini çeken, erkeğin ilişkisine verdiği değer ve ayrılık sonrası yaşadığı yastır. Kanserin en çekici yanı duygusal bir erkek imajıdır.

Aslan

İnsanlar neden kıyafetlerini, işlerini, davranışlarını sergiliyor ve övülmek istiyor?

“Başkalarının düşünceleri benim için önemli değil” diyenler bile, bunu tüm samimiyetiyle söylemezler. Ve birçok insan sevgilisinin onları temsil ettiğini düşünür. Özellikle böyle düşünenler için Leo’ya aşık olmamak elde değil. Çünkü Leo herkesin beğeneceği dikkat çekici bir auraya sahiptir ve yine en çekici özelliği bu auradır.

Kız

Başak burcunun en çekici özelliği, işten eve gelen, bacaklarını kanepeye uzatan, çoraplarını evin ortasına atan, sabahları ütülü gömlek isteyen erkekler gibi olmamasıdır. Eşlerini kişisel hizmetçi olarak görmezler. Çünkü Başak hayatını yönetir, kimseyi ona hizmet etmeye zorlamaz ve çok saftır. Düzenli ve tertipli bir insan olması bu burcun erkeklerini diğerlerinden daha çekici kılmaktadır.

Terazi

Bir moda danışmanı, spor koçu, yaşam danışmanı arıyorsanız, Terazi erkekleri arzularınızı karşılayabilir. Dileklerinizin gerçekleşmesini, gözlerinizde uyumun görülmesini, arabanın kapısının açılmasını, montunuzun giyilmesini istiyorsanız yine de tartıya bakmanız gerekir. Terazi burcunun en çekici özelliği her zaman güzel ve bakımlı olması ve en önemlisi zarif olmasıdır.

Akrep

Burçlar hakkında hiçbir fikri olmayan bir kişi, böyle bir akrep işareti duyduğunda ilgi duyar. Akrep gizemlerle doludur. Gizemli görünümü ve çekiciliği ile karışık bir etki yaratır. Akrebin en çekici yanı aslında bu karanlık yönleridir. İnsanlar en çok bilinmeyene çekilirler, daha çok korkarlar, daha derine inmek ve öğrenmek isterler. Bilmeleri gereken her şey meraktan gelir.

Yay

Yay burcu, yüksek enerjiyle girdiği ortamda ve beraberinde getirdiği neşeyle hemen fark edilir. Onunla herkes arkadaş olabilir. Ancak bazıları farklı bir girdaba çekilir ve birlikte yapabilecekleri çılgın, maceralı deneyimlerin hayalini kurmaya başlarlar. Yay burcunun en çekici özellikleri; güldürür ve ister istemez bir maceraya davet eder.

Oğlak

Kariyer başarısı ile öne çıkan ve her zaman başını kaybetmeden ciddi bir imaj yaratan Oğlaklar, ciddi ilişkiler için paha biçilmez ortaklardır. Oğlaklar, iş başarısı, elinde bir defter ve resmi bir elbise ile zaten çekicidir. Bunların en çekici özelliği ciddiyetleridir.

Kova

Kova, dezavantajlı gruplara, ezilen halklara, gömülü insan duygularına, ezilen, sakin insanlara özellikle kayıtsız değildir. Sosyal alanda her türlü adaletsizliğe karşı çıkarlar. Gelişmiş bilgisinin yanı sıra güzel kurgulanmış cümlelerde kendini gösteren etkileyici zekası herkesin dikkatini çekiyor. Sapyoseksüeller için kova adamı vazgeçilmez bir eştir.

Balık

Romantizm söz konusu olduğunda, burçların hiçbir işareti Balık erkekleriyle rekabet edemez. Çünkü içindeki sanat anlayışı ve ince zevkleri herkesin önündedir. Derin bakışlar, en sevgi dolu şiirsel sözler, sunulan çiçekler balık adamlarını karakterize ediyor. Balıkların en çekici özelliği, derinliği ile ayırt edilen büyülü bakışlarıdır.

//Bizim.media

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle