En tembel takımyıldızlar – Çalışmaya zorlamak imkansız olan kimdir?

Astroloji

Rahatlamayı sevmeyen biriyle tanışmak muhtemelen imkansızdır. Öte yandan bazı insanlar genellikle dinlenme ve tembellik arasındaki ince çizgiyi çizemezler. İş hayatlarında ellerinden geldiğince fazla zaman geçirmeye çalışırlar. Bu özellik, bir dereceye kadar insanların hangi burçta doğdukları ile ilgilidir.

Bizim.Media en tembel takımyıldızların bir listesini sunar:

1. Aslan

Tutkulu ve yaratıcısınız, bu da doğal olarak bir yıldız olmak için harika bir nitelik. İlgi odağı olmanın tadını çıkarabilirsiniz, ancak hedefinize ulaşmak için gereken çabayı harcamayacaksınız. Tembellik, sizi en tembel işaretler listesinin en üstüne koyan Leo’nun resmi zayıflığı olarak not edilir.

2. Kova

Kova, en tembel takımyıldızlardan biri olduğunuzu görünce şaşırabilirsiniz. Çünkü akvaryumlar dünyada olumlu bir fark yaratmak için tüm yürekleriyle çalışırlar. Bu burcun temsilcilerinin temel sorunu, fikirlerini gerçekleştirmek için adım atmakta tembel olmalarıdır. Bunu sıkıcı ve anlamsız buluyorlar.

3. Yay

Hayata mahkum olma düşüncesi bile sizi üzebilir. Özgürlüğünüzü, özellikle seyahat etmeyi seviyorsunuz. Çalışkan olmanın anahtarı tutarlı olmak, kendinizi göstermek ve kararlı olmaktır. Bunlar okçularda nadirdir. Tembellikleri, dikkatlerinin dağılmasından ve hiçbir şeye bağlanmak istememelerinden kaynaklanmaktadır.

4. Boğa

Boğa, hayatta daha incelikli bir zevkin var ve buna rahatlama da dahil. Temizliğe çok dikkat etseniz bile bunu en az yoran yöntemlerle yaparsınız. Uzun zaman alan sürekli çalışma sizin için işkencedir. Boğalar, uzun bir süre boyunca zor görevlerin üstesinden gelebilseler de, küçük görevleri yapmak ne kadar önemli olursa olsun, bozulmazlar.

5. Balık

Balıklar çok çalışmaktan kaçınma eğilimindedir, çünkü bu rüya sizi dünyada boğulmaktan alıkoyar. Balık, işlerini başkalarına emanet etmeyi tercih eder. Tembelliklerinin bir başka örneği de sorumluluklarını son dakikaya ertelemeleridir.

6. Tarazi

Terazi dinlenmeye başlarsa, onları bir şey yapmaya zorlamak imkansızdır. Tartıların ana özelliği, işi bir an önce bitirmek ve dinlenmeye başlamaktır. Tembellikleri pratik çözümler bulmalarına yardımcı olur. Ancak yaptıkları iş ciddi bir enerji ve zaman gerektiriyorsa, teraziler mümkün olduğunca bundan kaçınmaya çalışır.

#NewYorkTimes

#Russia

#Rusya

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle