En korkutucu kadın işaretleri – erkekleri onlardan uzaklaştıran dörtlü

Astroloji

Bazı kadınlar vardır ki, ne kadar ideal eş olurlarsa olsunlar, erkekler her zaman onlardan kaçmaya çalışır. Bunun nedeni korkudur. Bazı burçların kadınları erkekleri gerçekten korkutabilir.

Bu takımyıldızları sunar:

Boğa burcu

Boğa kadını, erkeklerle iyi geçinmesine izin vermeyen inanılmaz derecede karmaşık bir karaktere sahiptir. Üstelik birçok yaşam durumunda sert beton olarak kendini gösterir. Ama bunlar erkekler için oldukça açgözlü olan sevgi dolu bayanlar. Ama çoğunlukla erkekler bu kadınlardan korkar çünkü hükmetmek istemezler.

Aslan

Sadece kendilerini düşünen egoları erkekleri korkutur. Çünkü bir ilişkide özveri bekleyen erkeklerin bu özelliği Aslan kadınında bulmaları o kadar gerçekçi değil. Aslan kadınlarının erkeklerin gözünü korkutan bir diğer özelliği de sonsuz aşk beklentisidir. Eşlerinin tek işinin onları sevmek olduğunu düşünürler. Bu hakimiyeti kabul eden bir erkek bulmak kolay bir iş değildir.

Koç

Bu hanımlar uzlaşmanın ne olduğunu bilmiyorlar. Sadece kendi fikirleriyle ilgilenirler, başka hiç kimseyle ilgilenmezler. Sevimli kediler gibi davranmazlar, taviz vermezler ve memnun etmeye çalışmazlar. Bir şeye hayır derlerse fikirlerini değiştirmezler. Bu yüzden erkekler Koç burcu kadınlarından kaçarlar.

Balık

Eşiniz bir balıksa, işten sonra lezzetli bir akşam yemeği ile sizi beklediğini hayal ediyorsanız, yanılıyorsunuz. Balık kadınları nadiren ev hanımıdır. Hep bulutların üzerinde yürürler ve dünya işleri onları hiç ilgilendirmez. Üstelik sizden her zaman bir şeyler talep edeceklerdir. Kaprislerini takip etmeye hazır olun. Aksi takdirde hassas balık karakterlerinden eser kalmayacaktır.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle