En dalgın burçlar – En önemli meseleleri bile kim unutur?

Astroloji

Dikkat dağınıklığı bazı durumlarda bir durum gibi görünse de birçok insan için bir yaşam biçimidir. Bu dikkati dağılmış kişiler aynı zamanda oldukça unutkandır. Onlarla ciddi iş yapmak gerçek bir risktir. Çünkü en önemli konuları bile unutabilirler.

İşte en unutkan burçların listesi:

Koç

İnsanlar ne kadar temkinli görünse de Koç burcu aslında çok dikkatsizdir. Hafızaları gerçekten zayıf. Bir Koç burcuyla ilişkiniz varsa, onların dikkatine güvenmeyin. Oldukça unutkandırlar. Genellikle planlarını ve vaatlerini unuturlar.

Kova

Kovalar genellikle hayalleri ve hayalleri gerçeklerden ayıramazlar. Ruhları hep uzaktadır. Kovalar, diğer insanların söylediklerini pek dinlemezler. Aksine bir kulaktan alıp diğerinden verirler. Onlara aynı kelimeyi iki veya üç kez söylemek zorunda kalabilirsiniz. Sorun çıkar çıkmaz unuttuklarını söylüyorlar ama aslında unutmuyorlar. Umursamamayı tercih ediyorlar.

Balıklar

En hülyalı burç olan balıkların da dalgın olması beklenir. Dünya yıkılsa bile balık hiçbir şeyi umursamadan hayal dünyasında yaşayabilir. Duygusal burçlar arasında yer alan balık burcu en unutkan burçlardan biridir. Onlara güvenmeyin ve bir şeyler yapmaya çalışın. Balıklar hayalleriyle sizi caydıracak.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle