Cristiano Ronaldo: Manchester United, Portekizli oyuncunun şok röportajına yanıt vermeden önce yasal tavsiye alıyor

Spor

Cristiano Ronaldo, Man Utd ve menajer Erik ten Hag’ı eleştirdiği bir röportajda yer aldı; kulüp, 37 yaşındaki oyuncunun iddialarına yanıt vermeden önce yasal tavsiyeyi dikkate alacaktır; Sky Sports News, Ten Hag ve United oyuncularının röportaj şekli ve zamanlamasından son derece hayal kırıklığına Cristiano Ronaldo: Manchester United, Portekizli oyuncunun şok röportajına yanıt vermeden önce yasal tavsiye alıyor
Cristiano Ronaldo, Man Utd ve menajer Erik ten Hag’ı eleştirdiği bir röportajda yer aldı; kulüp, 37 yaşındaki oyuncunun iddialarına yanıt vermeden önce yasal tavsiyeyi dikkate alacaktır; Sky Sports News, Ten Hag ve United oyuncularının röportaj şekli ve zamanlamasından son derece hayal kırıklığına uğradığını anlıyoruğradığını anlıyor.

Manchester United, Cristiano Ronaldo’nun bomba etkisi yaratan röportajına nasıl yanıt vereceklerine karar vermeden önce yasal tavsiye alacak.

Ronaldo’nun Pazar akşamı The Sun tarafından yayınlanan TalkTV ile yaptığı röportajda , 37 yaşındaki oyuncunun kulübü ve oyuncunun “saygı duymadığını” söylediği menajer Erik ten Hag’ı eleştirdiği görüldü.

Forvet, kendisini kulüpten çıkarmaya çalıştığı için Manchester United tarafından “ihanete uğradığını” hissettiğini söyledi ve Ronaldo, Sir Alex Ferguson’un 2013’te emekli olmasından bu yana United’ın “sıfır ilerleme” kaydettiğini iddia etti.

United, Pazartesi günkü röportaja şu ifadeyle yanıt verdi: “Manchester United, Cristiano Ronaldo’nun röportajıyla ilgili medyada yer alan haberlere dikkat çekiyor.

“Kulüp, tüm gerçekler ortaya çıktıktan sonra yanıtını değerlendirecek.

“Odak noktamız sezonun ikinci yarısına hazırlanmaya ve oyuncular, menajer, personel ve taraftarlar arasında inşa edilen ivme, inanç ve birlikteliği sürdürmeye devam ediyor.”

Kulüpteki kıdemli kişiler, oyuncuyla nasıl başa çıkılacağı konusunda görüşmeler yapıyor.

 

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle