Cinsel davranışlarında farklılık gösteren burçlar – Liste

Astroloji

Başkalarını etkilemek için ciddi bir çaba sarf etmesi gerekmeyen bazı insanlar var. Bu yazımızda cinsel davranışları farklı olan burçları bir araya topladık…

Astrologların tahminlerine göre, fazladan çaba harcamadan oldukça seksi olabilen 5 burç:

Akrep

Doğuştan çekici olan Akrepler, her şeyden önce cinsel zevk sevgileriyle tanınırlar. Sosyal hayatındaki yeniliklerle diğer burçlardan ayrılan akrepler, karşı konulamaz, tutkulu, yaratıcı ve iddialı hareketleriyle dikkat çeker. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda Akrep’in listemizin başında yer alması şaşırtıcı değil, siz ne düşünüyorsunuz?

Aslan

Aslanlar, kişisel yaşamlarında ilgi odağı olmayı sevdikleri için genellikle sosyal çevreleri tarafından eleştirilebilirler. Zayıflıklarını başarıyla gizleyebilen Aslanlar, ikili ilişkilerde kendilerini rahat ifade etmeyi severler. Tüm bunlara ek olarak Leo, karşılığında cinsel deneyimlere açık olan listemizde ikinci sırada yer alıyor.

Cinsel potansiyellerini hemen her fırsatta saklamaya çalışan Koç burçlarına kötü bir haberimiz var: Ne yazık ki bu girişiminizde başarılı olamadınız! Tutkulu tavırlarıyla dikkat çeken Koç burcu, her ne kadar saklamaya çalışsa da yatakta söz sahibi olmayı sever.

Yengeç

Günlük yaşamda derin duygularla hareket eden Yengeçler, iş yatak odasına geldiğinde eşlerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yaparlar. Yumuşak, çekingen ve ilk adımı atmakta tereddüt eden Yengeçler sizi yatakta şaşırtabilir, hazırlıklı olun!

Terazi

Diğer burçlarla karşılaştırıldığında Teraziler benzersiz çekicilikleri ile ayırt edilirler ve ön sevişmeye ve duyarlılığa büyük önem verirler. Yatakta kendisine ördüğü duvarları yıkan, tamamen kendisi olan bu burç, sevişirken oynanacak oyunlara asla “hayır” demez!

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle