Bu burçtaki kadınlarla evlenen erkekler şanslı

Astroloji

Aile ilişkilerinden bahsederken, “biriniz ateşken diğeriniz sudur” fikri sıklıkla kullanılır. Yani kritik durumlarda taraflar birbirlerinin sözlerini dinleyebilmelidir. Bazen kocalar bazen de kadınlar ilişkideki “su” dur. Aynı zamanda kişinin burcuyla da yakından ilgilidir.

İşte eşini dinleyen burçların listesi:

Boğa burcu

Boğa kadınları güçlü ve cesurdur. Ancak bu özellikler sizi yanıltmasın. Eşlerine değer verirler ve sözlerini dinlerler. Ancak kocalarının da en az onlar kadar cesur olması şartıyla. Karşı cinsin temsilcisi cesur biri değilse Boğa kadını genellikle o kişiyle ilişki kurmaktan kaçınır.

Yengeç

Sevdiği zaman karşısındaki insanı yüceltir, itaat eder ve çok sıcak bir sevgiyle kucaklar. Ayrılık fikri aklından bile geçmedi. Duyguları yüzeysel olmadığı için kendisine ait olduğunu düşündüğü her ne varsa sonsuza dek onunladır. İşin püf noktası, hassas yapıları nedeniyle kalbini bir kez kırdığınızda, kabuklarına geri çekilirler. Ve ilişkiyi kaldığı yerden devam ettirmek kolay olmayacaktır.

Akrep

Akrepler, gizemli güzelliğin derin bir cazibesine sahiptir. Ne kadar kıskanç ve intikamcı olurlarsa olsunlar, onlar için en önemli şey aşktır. Birini seviyorlarsa, onu tüm kalpleriyle dinlerler ve tartışmadan kaçınırlar. Ancak akrepler, bir hata yüzünden her şeye son verebilen insanlardır. Bu burcun kadınına ihanet edersen, o senin en korunan düşmanın olacak. İntikamlarını almadıkça hayatınızı onlardan kurtaramazsınız.

Balık

Balık kadını için aşk ve romantizmin yanı sıra güven de temel koşuldu. Bir erkeğe güvenirse, onun yanında olmaktansa onunla olmayı seçer. Siz ona kendinizi sevdirdiğiniz ve güvenilir bir eş olmaya devam ettiğiniz sürece size saygı duyacak ve sizi dinleyecektir. Ama balık kadından soğumaya başlarsan, bunu senden daha hızlı yapacak ve aile içi çatışmalar başlayacak.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle