BİR MİLYONER 18 YAŞINDA GÖRÜNMEK İÇİN YILDA 2 MİLYON HARCAYOR

İlginç

45 yaşındaki ABD’li milyoner Brian Johnson, vücudunu 18 yaşında gibi göstermek için her yıl 2 milyon dolar harcıyor.
400 milyon dolardan fazla serveti olan 45 yaşındaki ABD’li milyoner Brian Johnson, hayatını ve vücudunu “yaşlanmayı tersine çevirmeye” adadı.
Johnson, organlarının her birini inceleyip test eden 30’dan fazla tıp uzmanından oluşan bir ekibe yılda 2 milyon dolar harcıyor. Sağlık çalışanlarının tek amacı Johnson’ın vücudunu 18 yaşındaki bir çocuğun vücuduna dönüştürmektir.
Johnson programa göre sabah 5’te uyanıyor, günde yaklaşık iki takviye yiyor ve katı bir vegan diyetiyle yaşıyor. Johnson, bağırsaklarının 33.537 fotoğrafının çekildiğini ve her şeyin izlendiğini ifade etti.
Daha
O ve doktorları biyolojik yaşını iki yılda beş yaş gençleştirdiğini iddia ediyorlar. Şu anda 37 yaşında birinin kalbine, 28 yaşında birinin cildine ve 18 yaşında birinin akciğer kapasitesine sahip.
Johnson, amacının beynini, karaciğerini, böbreklerini, dişlerini, cildini, cinsel organlarını ve saçlarını 18 yaşındayken olduğu gibi fonksiyonlarını yerine getirmek olduğunu söylüyor.
Johnson her gün sadece 1977 kalori tüketiyor. Sabah rutini hakkında 40 dakikalık bir YouTube videosunda “Aklım asla ne yemek istediğine bakmaz, bu benim bedenimdir” dedi. Daha önce yüzüne yağ enjekte edildikten sonra alerjik reaksiyon göstermesine ve vücut yağının yüzde 3’e düşmesi kalp hastalığı riskini artırmasına rağmen, Johnson bunun sürecin bir parçası olduğunu öne sürüyor.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle