Aynı kadınla evlenen erkekler tanışıp arkadaş oldu

İlginç

Birleşik Krallık ve Galler’de erkekler aynı kadınla evli olduklarını öğrendiler, birbirlerini desteklediler ve arkadaş oldular.

Karen ilk kez 1998 yılında evlendi ve yedi yıl sonra boşandı. 2006 yılında, yakında evlendiği Peter Sherratt ile romantik bir ilişkiye başladı. Ancak ilişki uzun sürmedi – Sherratt, Karen’ın her zaman bir şeyler sakladığını itiraf etti ve çifte bir hayat yaşadığı görülüyordu. Adamın şüpheleri asılsız değildi – Peter ile evli bir İngiliz kadın Christopher Thomas ile tanışmaya başladı.

Karen ve Sherratt arasındaki ilişki sona erdiğinde, ilgili belgeleri hazırladılar, ancak hiçbir zaman resmi olarak boşanmadılar. Boşanma sürecinin tamamlanmamış olması, kadının Thomas’ın evlenme teklifini kabul etmesine ve onunla evlenmesine engel olmamıştır.

Kadının üçüncü evliliği iki yıldan az sürdü. Thomas, Karen’ın eşyaları arasında Sherratt’tan bir boşanma dilekçesi bulduktan sonra boşanma davası açtı. Kalbi kırık adam belgeyi mutfak masasına koydu ve toplandı. “O anda tüm ilişkimizin bir yalan olduğunu ve kim bilir beni daha ne kadar aldattığını anladım” dedi.

Ayrılıktan iki gün sonra Thomas, Karen’ın bir tanışma sitesindeki profilini zaten güncellediğini keşfetti. Daha sonra Sherratt ile temasa geçti ve İngiliz kadının aynı anda iki erkekle evlenerek yasaları çiğnediğini iddia ederek polise şikayette bulundu. 2014’teki bir mahkeme duruşması, Karen’ın iki erkekle evlenmekten dört ay hapis cezasına çarptırılmasına ve 100 £ para cezasına çarptırılmasına neden oldu.

Soruşturma sırasında Thomas ve Sherratta’nın iletişim kurmaları yasaklandı, ancak karardan sonra adamlar nihayet konuştu ve çok ortak noktaları olduğunu fark ettiler. Zamanla arkadaş oldular.

Son on yılda Galler’de her iki cinsiyetten kişilerin gizlice evlendiği 25 biseksüellik vakası yaşandı. Galler Polisi’ne göre, 2021’de benzer üç olay soruşturuldu.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle