15 kadından 107 çocuk: “Genç hanımlarla evleneceğim”

İlginç

Kenya’da yaşayan ve tüm dünyanın gündemine oturan David Zakayo’nun hayat hikayesini duyanlar şaşkına döndü.

Kenya medyasına konuşan Zakayo, bekar bir kadın için çok fazla olduğunu bu nedenle çok eşli bir hayat sürdüğünü söyledi.

David, 1987’deki ilk evliliğinden sonra tek eşli biri olmadığını fark etti ve aynı anda birçok kadınla ilişki yaşamaya başladı. David onlardan bazılarıyla evlendi ve onlardan bir çocuğu oldu.

8 Eş, 7 Aşık: 107 ÇOCUK

Şimdiye kadar 8 kişiyle resmi nikahı olan David’in 7 sevgilisi var. David’in aynı anda 15 kadından 107 çocuğu oldu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan David, ilginç hayatı hakkında şunları söyledi:

“Bence bekar bir kadın bir erkeği kontrol edemez. İnsan beyni büyük bir mısır çuvalı gibidir. Hareket kolaylığı için küçük parçalara ayrılması gerekir. Zihnimi ve hayatımı kontrol etmesi için birçok eşe ihtiyacım var.” bekar bir eş için fazla akıllıyım.”

Zavallı David’in tek mülkü bir mısır tarlasıdır. Yarım hektarlık arazide ürünlerini satan David, mısırın yanı sıra şeker kamışı da üretiyor.

Geniş ailesinin geçimini sağlamak için çok çalıştığını belirten David, kendisini tarihteki Kral Süleyman’a benzettiğini söyledi. Saloma’nın da kendisi gibi zor bir hayat yaşadığını hatırlatan David, Saloma’nın 700 eşi ve 300 sevgilisi olduğunu ve bu sayıya ulaşana kadar genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğini söyledi.

Makaleyi değerlendir
Bugunbildim.com
Yorum ekle